X
2019 Çanta Trendi; Hasır Çantalar! ModaAlışveriş RehberiModa trendleriModa SözlüğüSitil Önerileri 09 Mayıs 2019

2019 Çanta Trendi; Hasır Çantalar!

70’li yıllarda oldukça popüler olan hasır çantalar, geçtiğimiz seneden bu yana bildiğiniz üzere tekrar trendler arasında! Yazın gelmesiyle birlikte vitrinlerde sıklıkla karşılaşmaya başladığımız hasır çantalar, hem şehir hayatında bize deniz, kum ve güneşi anımsatıyor, hem de çok kullanışlı!

Genellikle havuza ya da plaja giderken kadınların en çok tercih ettiği hasır çantalar bu yaz da kadınların ellerinde. Hasır çantalar farklı renk ve detaylarıyla dikkat çekiyor. Küçüklü büyüklü boyutları kullanım alanlarına göre değişiyor. Kadınlar güneş kremleri, havlular ve özel eşyalarını bu çantalar da taşıyor. Ayrıca hasır çantalar ne kadar plajları andırsa da yeni modeller ile romantik geceler için bile kullanılabilir hale geliyor. Bazı kadınlar hasır çantaları plaj dışında da kullanıyor. Farklı boyut ve detaylarla hasır çantalar günlük, hatta gece bile kullanılıyor. Renklerle detaylandırılan hasır çantalar kadınların ellerinde ve omuzlarında şıklık yarışına giriyor.

Görülen o ki yaz aylarının vazgeçilmez hasır çantaları 2019 yaz sezonunda da kadınların vazgeçilmezi olacak. Eğer sizde herkes gibi klasik olmayıp değişik bir tarz arıyorsanız hasır çantaların size çok yakışacağını söyleyebiliriz.