X
2019 İlkbahar/Yaz sezonunda Öne Çıkan Güzellik Trendleri! GüzellikGüzellik ÖnerileriMakyajKozmetik Ürünleri 04 Haziran 2019

2019 İlkbahar/Yaz sezonunda Öne Çıkan Güzellik Trendleri!

2019 İlkbahar/Yaz sezonunda makyajsız gibi makyajların yanı sıra ışıltılar ve glitter gözlerde oldukça popüler. Kırmızının farklı tonlarıyla dudaklar bu yaza damga vuracak gibi. Klasik görünümlerden, yeniliklere bu yazın en trend güzellik trendlerini sizlerle paylaşıyoruz!

Kült ve klasik bir görünüm sunan kırmızı ruj, bu sezon doğal ten makyajıyla buluşuyor. Büyük kirpikler ya da kuyruklu kalın eyelinerlar yerine, daha soft bir göz makyajı ve yukarı taranmış doğal kalın kaşlar daha da çekici bir görünüm katarak makyajı bir adım öteye taşıyor.

Ben eyelinerdan vazgeçemem diyenler için de bu sezon süper bir alternatif var. Kuyruklu eyelinerlar bu sezon geometri ile birleşiyor. Bu form ile gözleriniz daha minimal ve modern bir havaya kavuşurken, klasik eyeliner görünümünden çok ta uzaklaşmıyorsunuz.

Gözlerde ışıltı ve glitter bu sezonda trenler listesinde. Günlük makyajda bile artık glitter kullanılıyor. Yalnız demode görünmemek için ten makyajını ve dudakları sade tutmakta fayda var. Yoksa fazla alaturka görünmeniz mümkün. Gelinin kız kardeşi gibi görünmek istemiyoruz. Aksine fresh ve modern durmalı. Kendi zevkinize göre bir tane mutlaka edinin. Vazgeçemeyeceğinizden eminiz.