X
2019 Sokak Modası; Kargo Pantolonlar! ModaModaAlışveriş RehberiModa trendleriModa SözlüğüSitil Önerileri 31 Mayıs 2019

2019 Sokak Modası; Kargo Pantolonlar!

Hem klasik, hem de sportif tarzlardan hoşlanan kadınların ortak zevkine hitap eden kargo pantolonlar, bu sezon farklı renk ve kesimleriyle sokakların en gözde parçalardan biri haline geldi. Uzun bir süre çoğu kişinin dolabından eksik olmayacak gibi gözüküyor. Size ilham verecek birbirinden tarz örnekleriyle 2019 kargo pantolon kombinleri ve stil önerileri yazımızın devamında!

Kargo pantolonlar, 2000’li yılların sokak modasının en trend parçalarından biriydi. Bu sezon yıldızı yeniden parlayan kargo pantolonlar, büyük ve geniş cepleri ile şık, rahat ve kullanışlı parçalardan hoşlanan kadınların en gözde parçaları haline geldi bile.. Uzun bir aradan sonra tekrar trendler listesine oturan kargo pantolonlar nasıl giyilir? Nasıl kombinlenir? Gelin hep birlikte bakalım.

Bu yıl spor ayakkabılar yine oldukça popüler. Spor ayakkabılar ile mükemmel uyuma sahip kargo pantolonları hiç uğraşmadan kombinleyebilirsiniz.

 

Klasikten vazgeçemeyen kadınları unutmuyoruz. Kargo pantolonları topuklu ayakkabılarla ve sandaletlerle kombinlemek, bu sezonun en stil görünümlerinden biri.

Artık yaza girdik sayılır ama kargo pantolon modası uzun bir süre trendler listesinden çıkmayacak gibi gözüküyor. O yüzden kışa girerken postallarla ve botlarla kombinlemek hem yine uğraşsız, hem de sizi oldukça stil gösterecek. Ayrıca yaz mevsimi dahi postal, bot giymeninde bu yıl oldukça trend olduğunu belirtmek isteriz. Yani kışı beklemeniz gerekmiyor!