X
2019/20 Sonbahar-Kış Eşarp Trendleri! ModaModaTakı ve AksesuarAlışveriş RehberiModa trendleriModa SözlüğüSitil Önerileri 07 Kasım 2019

2019/20 Sonbahar-Kış Eşarp Trendleri!

Paris Moda haftasından ilham alarak bu ve önümüzdeki yılın eşarp trendlerini ve kullanım şekillerini sizler için derledik!

Herşeyin modası geçiyor ama eşarpların modası geçmiyor. Her sezon önümüze farklı desen ve renklerde trendler oluşturarak gelse de hepimizin dolabında vazgeçilmez parçalardan biri eşarplar.

İster çantanızın sapına dolayarak ister saçınıza takarak, daha bir çok şekilde kullanabileceğiniz eşarpların bu yıl trendleri nasıl şekilleniyor hep birlikte bakalım!

Köyden gelen bir şehirli!

60 lardan bu yana şehirli paris kadınlarının sıklıkla kullandığı başa bağlayarak kullanılan eşarp trendi bu yıl da oldukça popüler. Paris moda haftasında sokak stillerinde fazlaca gördüğümüz bu stil, vintage giyimli bir tarzla buluştuğunda lezzetli bir hal alıyor.

 

En Klişe Şekliyle Boyunda!

Klişe dedik ama öyle dediğimize bakmayın. Boyuna eşarp kullanmak sizin giyim tarzınız ve stilinizle bir çok şekilde farklılaşıyor. Bu sezon Hermes’in popüler desenlerinden oluşan eşarplar trendler arasında.

Kim Demiş Eşarp Sadece İpekten Olur diye?

Bu sezon aykırı sokak stillerine sıkça rastladığımız Paris moda haftasında objektiflere yakalanan şu tüylü eşarp'ın tatlılığına bakın!

Toka yerine eşarplarıı saç aksesuarı olarak kullanın!

Son olarak eşarpları saç aksesuarı olarak kullanmak yine trendler arasında. İster tepede toplayıp topuzlarınızda son dokunuş olarak kullanın ister at kuyruğunuza hafifçe iliştirin bu sene de her sene olduğu gibi eşarpları saç aksesuarı olarak kullanmak çok popüler!

En sevdiğiniz eşarp trendi hangisi? Bizimle paylaşın!