X
2019’da ev sahibi olacak burçlar! AstrolojiTarotAstroloji 18 Nisan 2019

2019’da ev sahibi olacak burçlar!

2019 yıllık burç yorumlarında aşk, para ve sağlık gibi konularda sizi neler bekliyor paylaşmıştık. Şimdi ise, herkesin merak ettiği diğer konu; 2019 da hangi burç ne zaman ev sahibi olacak? Her adımını astroloji ile atan okurlarımız için devamı yazımızda!

 

Koç burcu

Koç burçları için 2019’da Ocak-Temmuz-Aralık ayları ev sahibi olmak için güzel zamanlar. 6 Ocak -21 Ocak – 2 Temmuz – 6 Temmuz – 26 Aralık ve bu tarihlerin + – 10 günlük döneminde ev sahibi olabilirler.

Boğa burcu

Boğa burçları özellikle 2019 Ocak sonunda 21 Ocak tarihinde ev alma açısından en şanslı zamanlarını yaşıyor olacak. Bu tarihin 15 gün öncesi ya da sonrasında da bu şans devam edecek.

İkizler burcu

İkizler burcu için Mayıs ayı itibariyle Uranüs’ün Boğa burcuna geçişiyle birlikte yurt dışına taşınmak isteyebilir ve yurt dışında ev almak isteyebilirler. 2019 Aralık ayında da ekonomik olarak güçleneceklerinden 2019 Aralık ayından sonra da ev alabilirler.

Yengeç burcu

Yengeç burcu özellikle ev, aile ve gayrimenkul ile daha alakalı bir burçtur. Yengeç burcu kişiler için 2019’da ev almak için uygun tarihler oldukça fazla. 2019 Ocak – Temmuz – Aralık ayları Yengeç burçlarının ev almak için en uygun zamanları.

Aslan burcu

Aslan burçları için 2019 6 Mart tarihinden sonra 2 ay içinde Uranüs’ün Boğa burcuna geçiş sürecinde gayrimenkul değişimi için uygun bir zamandır. Kasım – Aralık aylarında gerçekleşecek olan yeni ay ve dolunay da Aslan burçlarının ev almaları için destekleyici olacaktır.

Başak burcu

Jupiterin Yay burcuna seyahati bolluk, bereket ve şansı belirtir. Bu hareket Başak burçlarına 13 Aralık tarihine kadar ev almalarında çok destekleyici olacaktır.

Terazi burcu

Terazi burçları 2019’da Oğlak burcunda gerçekleşecek olan her tutulmada ev sahibi olabilirler. Bu tutulmalar 6 Ocak – 16 Temmuz – 26 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek ve bu tarihlerin 10 gün öncesi ya da sonrası dönemde de ev sahibi olmak için güzel fırsatlar getirecek. Teraziler için asıl ev sahibi olma zamanı ise 2019 16 Aralık’tan sonraki 13 aylık dönemdir.

Akrep burcu

2019 senesinde Mart – Eylül – Aralık aylarında gerçekleşecek olan yeni ay ve dolunay Akrep burçlarının ev sahibi olmak için şanslı zamanları.

Yay burcu

2019 senesinde Şubat – Haziran – Eylül aylarında gerçekleşecek olan yeni ay ve dolunay Yay burçlarının ev sahibi olma konusunda en şanslı olduğu zamanlar.

Oğlak burcu

Oğlak burcu için Şubat – Ağustos – Ekim aylarında gerçekleşecek olan güneş ve ay tutulmaları sayesinde ev alma şansları en yüksekte olacak.

Kova burcu

2019 da 6 Mart’tan sonra Uranüs’ün Boğa burcuna geçişiyle birlikte ilk 3 hafta içinde ev sahibi olma konusunda çok iyi koşullara sahip olacaklar.

Balık burcu

Balık burçları 2019’da yönetici gezenleri Jüpiter’in Yay burcundaki seyahati ile ev alma konusunda şanslı oldukları bir döneme girecekler. 13 Aralık’a kadar Balık burçları için yatırım yapmaları, ev almaları çok uygun.