X
2019’un en trend saç modelleri! ModaModaModa trendleriSitil Önerileri 19 Mart 2019

2019’un en trend saç modelleri!

Bütün kadınlar değişime önce saçlarından başlar. Bu değişimde model konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, hem bana yakışsın hem de modaya uysun diyorsanız bu yazımızda sizin için 2019’un en trend saç modellerini derledik!

Mikro Örgü

İncecik ve özenle örülmüş saçlar trendlerde ilk sıralarda yer alıyor!

Doğal Dalgalar

İnce maşalarla yapılan dalgalar artık geride kaldı! Doğal ve sade saç modeli olan doğal su dalgaları bu yılın saç trendi olduğu gibi 2019 yılında yeni saç trendleri arasında yer alıyor.

Kısa-küt kesimler

Saçlarınızda büyük değişikler yapmak ve kısa şekilde kestirmek istiyor ancak hangi modeli seçeceğiniz konusunda kararsız kaldıysanız bu saç modelleri tam size göre!

Gümüş Saçlar

Gri saçlar son zamanlarda zaten çok trend. Tabii ki  2019’da da bitmeyecek gri saç akımı bu yılda çok trend. Bu marjinal görünümle iddialı ve havalı bir görünümle farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

90’ların vazgeçilmez trendi; Örgü izleri!

Bu saçı 90’larda çocuk ya da genç olup da denemeyen neredeyse yoktur. Saçınızı ince ince ördükten sonra düzleştiriciyle üzerinden geçmeniz yeterli olacaktır. Bu hafif dağınık örgü izli saçlar yine 2019’un en sevilenlerinden!

Hem rahat hem modern; Bob kesim

Bob kesimin adeta her halini gördük. Özellikle dağınık, doğal görünümlü bob kesimler neredeyse herkesin denediği bir model haline geldi. 2019’da ise daha iddialı ve daha keskin bob kesimler revaçta olacak.

Siz de en beğendiğiniz modelini bizimle paylaşın!

www.instagram.com/modabilinci