X
Beyaz tişört nasıl giyilir? ModaModaAlışveriş RehberiModa trendleriModa SözlüğüSitil Önerileri 09 Ekim 2019

Beyaz tişört nasıl giyilir?

Rahat ama şık bir stil için en ulaşılır ve kolay yol dolabınızdaki beyaz tişörtlerden geçiyor. İster jean üzerine, ister takımlarınızın içine giyerek, basic parçaları farklı tarzlara dönüştürebilirsiniz!

Özellikle şehir kadınları için şık olmaktan öte, gündelik hayatın koşuşturması içinde rahat olmakta bir hayli önem taşıyor. Hem rahat hem de stil görünebilmek için, beyaz tişörtler olmazsa olmaz. 

Hepimizin dolabında bir klasik olan beyaz tişörtleri farklı stillerle kombine etmek oldukça kolay. Çünkü eskisi gibi moda belirli kalıplar içinde ilerlemiyor. Payetli etekler ve topuklu ayakkabılarla bile beyaz tişörtleri match etmek mümkün.

Hem spor,hem klasik hem de feminen tarzlarda beyaz tişört nasıl giyilir? Gelin birlikte bakalım.

Klasik takımların içine gömlek ya da bluz giymek yerine beyaz tişört giymek hem stilinizi sporlaştırıyor hem de sıradanlıktan uzaklaştırıyor. New york kadınlarından ilham alarak, beyaz tişörtünüzün üzerine ekleyeceğiniz birkaç minimal takı ile işe gitmeye hazırsınız!

Son zamanların en popüler trendlerinden biri de elbiselerin içine beyaz tişört giymek. ‘’Böyle de çok abartı oldu.’’ dediğiniz anda imdadınıza yetişen beyaz tişörtünüz ile tarzınızı farklı bir noktaya taşıyın!

Vintage parçalarla kombinleyeceğiniz beyaz tişörtünüz ile hem bugünü yansıtıp, hem de geçmiş dönemlere göz kırpabilirsiniz. Üstelik bu stilinizle instagram için harika fotoğraflar çıkacağına eminiz!

Daha öncede söylediğimiz gibi pullu, payetli eteklerinizin üstüne giyeceğiniz beyaz tişört ile farklı bir stil yakalayabilirsiniz. Sade ama yine de dikkat çekici olayım diyorsanız, deri eteklerinizi kombinleyeceğiniz beyaz tişörtleriniz ile daha maskülen bir stil oluşturabilirsiniz. Moda haftalarında da sıklıkla gördüğümüz deri ve parıltılı eteklerin üstüne beyaz tişört giyme trendini siz de bir pazar gezmesinde kahvenizi yudumlarken uygulayabilirsiniz!

Hepimizin aşina olduğu gibi jean üzerine beyaz tişört giymekte oldukça trend ve şık duruyor. Ama onun yerine, alternatif olarak günlük hayatta kullanabileceğiniz deri pantolonlar ve uzun trençkotlar ile stilinize daha cool bir hava katabilirsiniz.

Sizin en beğendiğiniz beyaz tişört kombini hangisi? Bizimle paylaşın!

2019 Modasında diğer trendlere göz atmak için buraya tıklayın.