X
Binici Taytları Bu Kış Sıkça Göreceğiz ModaModaModa trendleri 19 Ağustos 2017

Binici Taytları Bu Kış Sıkça Göreceğiz

Kış aylarında kadınların vazgeçilmez kıyafet parçalarından biri olan taytlar, bu kış oldukça geniş ürün seçenekleri ve yeni moda akımlarını da kuşanarak raflarda yerini alıyor. Her mevsim kadınların kullanabildiği tayt modelleri bazı değişiklikler ile bu yıl karşımızda. Binici taytı olarak adlandırılan tayt modelleri kış modasına zirveden bir giriş yaparak beğenilere sunulmuş durumda!

 

Binici taytlar at biniciliği hobisine sahip kişilerin yabancı olmadığı bir ürün. Ancak bu model kış aylarının temel trend unsurlarından birisi olarak raflara yerini aldı. Birçok farklı alanda ve farklı kıyafet seçenekleri ile bir arada kullanılabilen binici taytlar ile kışı sıcak ve tarz bir görünümde geçirebilirsiniz!

 

Binici tayt kombinleri yaparken dikkat etmeniz gereken bazı stil önerileri ve kombin detayları ise şöyle:

 

- Farklı renkler:

 

Binici taytlarda bir arada kullanılan farklı renkler farklı kesimler ile birleşerek sıra dışı bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Tayt tercihlerinde farklı renkleri içeren modeller seçerek kış modasına kolaylıkla uyum sağlayabilir ve tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Uyumlu renklerin bir arada kullanıldığı modeller tercih edilebileceği gibi, zıt renklerin bir arada kullanıldığı tayt modelleri de bu sezon oldukça popüler. İki ve daha fazla rengin bir arada kullanıldığı binici taytları ile kışın kasvetli havasını görüntünüz ile dağıtabilirsiniz!

 

- Farklı kumaşlar:

 

Binici taytlarında bir arada kullanılan farklı kumaşlarda tayt modasında öne çıkan yenilikler arasında bulunuyor. Özellikle deri görünümlü kumaşların kullanıldığı binici taytları, kadınların bu kış en çok göreceği modeller arasında. Deri görünümlü kumaşların yanı sıra farklı kumaşlarla da üretilmiş binici taytlarını tercih edebilir ve kış modasında uyumu kolaylıkla yakalayabilirsiniz!

 

- Kombin oluşturma seçenekleri:

 

Taytlar kadınların kıyafet kombinlerini oluştururken onlara en geniş seçeneği sunan ürün gruplarından birisidir. Ancak yapılan yanlış tercihler onları şık bir görüntüden uzaklaştırarak demode bir tarza sahip olmalarına neden olur. Kış aylarında binici taytlar ile kombin yaparken şu unsurlara dikkat edilmelidir:

 

- Kumaşların uyumu: Kullanacağınız binici taytı ve üzerine seçeceğiniz ürünün kumaşlarının uyumlu olması, şık bir görünüm elde etmek adına oldukça önemlidir. Kalın ve ince kumaşları bir arada kullanmak trend bir görünüm yakalamak için risk grubunda bulunuyor.

 

- Renklerin uyumu: Binici tayt ve üst giyim kombinlerinde renklerin uyumu göz ardı edilmemeli ve sezonun trend renkleri bir arada kullanılmalıdır. Bu sayede görüntünüzde ortaya çıkabilecek moda hatalarını da gizleme imkanına sahip olursunuz.

 

- Çizme ve ayakkabı tercihleri: Binici taytlar ile birlikte uzun çizmeler büyük bir uyum içerisindedir. Bu ürünleri bir arada kullanarak hızlı bir şıklığa kavuşursunuz.

 

- Üst seçimi: Binici taytları genellikle tunikler ile birlikte kullanılsa da oduncu gömlekleri, kot gömlekler ve triko seçenekleri de rahatlıkla tercih edilebilir. Üst giyimde tercih edilen kıyafetlerin trend moda unsurlarını barındırması da şıklığınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır.