X
En İyi 50 TL altı 8 Maskara! ModaGüzellik ÖnerileriMakyajModaAlışveriş RehberiKozmetik Ürünleri 02 Mayıs 2019

En İyi 50 TL altı 8 Maskara!

Hem makyajınıza derinlik katmak, hem de makyajınızı ön plana çıkarmak için maskara bir makyajın en olmazsa olmaz ürünü! Üstelik maskaranın iyi olması için pahalı markaların ürünlerine ihtiyacınız yok. İşte en iyi uygun fiyatlı 8 Maskara!

 

L'OREAL PARIS Volumissime Carbon Black Maskara

Fiyat - 44,90  İndirimde – 26,90

Loreal’in voluminous serisine ait maskaralardan biri olan Carbon Black, kirpiklere topaklanmadan 5 kata kadar daha dolgun bir görünüm vadediyor. Orta kalınlıktaki fırçası ve ıslak formülüyle kirpikleri ağırlaştırmadan ve birbirine yapıştırmadan dolgunlaştırıyor.

 

RİMMEL LONDON Wonderfully Real 2 Maskara

Fiyat - 44,90  İndirimde – 26,90

İngiltere’nin sevilen markası Rimmel London’ın Wonderfully Real 2 Maskarası dolgun kirpikler için olmazsa olmaz kabul ediliyor. İnce tasarlanmış fırçası hem sürüş kolaylığı sağlıyor hem de fırça kirpikleri dipten bütün şekilde kavrayabildiği için her bir kirpiğnize yüklenerek çok daha dolgun kirpikler elde ediyorsunuz.

 

DEBORAH MILANO Extraordinary 5 in 1 Maskara

Fiyat - 44,90  İndirimde – 26,90

İtalyan markası Deborah Milano’nun Extraordinary 5 in 1 Maskarası, konik biçimli fırçası ve ucuyla göz kenarlarındaki en ince kirpikleri bile kavrayabiliyor. Oftalmolojik teslerden başarıyla geçmiş maskara ayrıca parfümsüz.

 

ESSENCE I Love Extreme Crazy Volume Maskara

Fiyatı - 19,75 ₺

İnce aplikatörüyle kirpiklerinize vermek istediğiniz şekli uygulamada kolaylık sağlayan Essence I love Extreme Crazy Volume Maskara, ıslak kıvamıyla bize o görmek istediğimiz hacimli kıvrık kirpikleri sunuyor.

 

PASTEL Big N Black Maskara

Fiyatı – 28,90 İndirimde - 17.25 TL

Kalın, hafif meyilli silikon fırçasıyla, aynı zamanda uygulama anında esneklik sunan PASTEL Big N Black Maskara kirpikleri oldukça kıvırıyor ve uzatıyor.

 

MAYBELLİNE NEW YORK Volum Express Classic Ekstra Siyah Maskara

Fiyatı – 34,90 İndirimde – 20,90

Artırılabilir hacim sağlayan bir formül ve extra siyah kirpikler vadeden Maybelline New York markasının Volum Express Classic Ekstra Siyah Maskarası, hem hacim veriyor, hem de ona göre tasarlanmış fırçasıyla kat kat uygulasanız dahi topaklanmıyor.

 

NOTE Ultra Volume Maskara

Fiyatı – 44,90 İndirimde – 26,90

Sweet Almond Oil, tatlı badem yağı ve E vitamini içerikleriyle kirpik diplerini beslerken, kirpiklerin uzamasına da yardımcı olan NOTE Ultra Volume Maskara, özel formülü ile yoğun, dolgun ve hacimli kirpikler vadediyor. Paraben içermeyen formülüyle bulaşmayan, topaklanmayan bir yapıya sahip olan maskara, esnek ve güçlü fırçası ile topaklanma yapmadan kirpikleri tabaka halinde sarıyor ve ekstra kıvırma sağlıyor.

 

ESSENCE Get Big! Lashes Volume Waterproof Maskara

Fiyatı  19.45

Belirginleştirilmiş, mega hacimli kirpikler vadeden ESSENCE Get Big! Lashes Volume Waterproof Maskara,en küçük kirpiklere bile ulaşıp, uzatarak, hacim katıyor. Yüzdükten sonra bile birikmeyen, leke yapmayan bu suya dayanıklı maskarayı bir denemenizi tavsiye ediyoruz.