X
Islak Görünümlü Pantolon Trendi Geliyor! ModaModaAlışveriş RehberiModa trendleriModa SözlüğüSitil Önerileri 03 Kasım 2019

Islak Görünümlü Pantolon Trendi Geliyor!

Sıradan görünümlü kot ya da kumaş pantolonlardan sıkıldınız mı? 2020 yılına damga vurmaya hazırlanan yeni bir trend olan ıslak görünümlü pantolonlar moda haftası kapsamında ilk kez görücüye çıktı. Ünlü moda markalarının sezona yönelik hazırladığı kreasyonlarda yer alan bu pantolonlar kısa sürede trend olacak gibi görünüyor!

FARKLILIK TERCİH EDENLER İÇİN ÇARPICI BİR TASARIM

Islak görünümlü pantolonlar modayı yakından takip eden cesur kişileri alarma geçirdi bile. Sıradan kot pantolonlardan sıkılanlar için üretilen bu tasarımlar çeşitli kumaşlarda ve oldukça kapsamlı bir renk skalasına sahip. 2020 yılına damga vuracak renk tonlarında üretilen ıslak görünümlü pantolonları farklılık tercih eden moda takipçileri listelerine aldı bile.

Özellikle sonbahar kış sezonu için ideal bir tercih olan ıslak görünümlü pantolon modası, kombinlerinizi farklılaştırmaya geliyor.

ISLAK GÖRÜNÜMLÜ PANTOLONLAR İLE YAPABİLECEĞİNİZ KOMBİNLER

Islak görünümlü pantolonları hemen hemen her şeyle kombinlemek mümkün. Kış mevsiminde popüler olması beklenen bu tasarımları özellikle pelüş montlar ile tercih edebilirsiniz. Geçen sezona da damga vuran pelüş kısa montları dar kesim ıslak görünümlü pantolonlar ile farklı bir hale getirebilirsiniz.

Pantolon üzerine sürülen bir balmumu tabakası ile kaplı olan ıslak görünümlü pantolonlar yarı ıslak görünüm elde ettiğinden hem günlük hem de gece kullanımına oldukça uygun. Günlük kombinlerinizde salaş hırka ve kazakları tercih ederken gece kombinleriniz için dar bluzları deneyebilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek her stil ile kolaylıkla uyum sağlayacak bu pantolonlardan sizinde bir tane edinmenizde fayda var. Bu sebeple ıslak görünümlü pantolon, dolabını kapsül halde tercih edenler için harika bi parça haline gelecek.

Siz bu ıslak görünümlü pantolon trendini sevdiniz mi? Bizimle paylaşın!