X
Kış Modası İle Hayatınızı Renklendirin ModaModaModa trendleri 08 Ağustos 2017

Kış Modası İle Hayatınızı Renklendirin

Kış Modasını Renklendiren Detaylar Neler?

 

Karanlık ve kasvetli kış aylarını renklendiren detaylar sıkıcı geçen günlerin eğlenceli bir hale bürünmesini sağlar. Sezon showlarında dikkat çeken detaylar genelde aksesuarlarda gizlidir. Renkli kadife kumaşlarla bütünlük sağlayan yün aksesuar seçenekleri sizi sadece sıcak tutmakla kalmaz aynı zamanda ruhunuzu dışarı yansıtmanıza da izin verir.

 

El Örgüsü Çantalar

 

Kısa jean eteklerle kullanılan konçlar ve el örgüsü çantalar kalın paltolar veya deri ceketlerle bütünlük sağlar. Zıt renkli tercihler kış mevsimlerinde modayı yakından takip etmek isteyen ya da kendi tarzını yaratmak isteyenlerin en önemli tercihidir. Modayı ele geçiren ışıltılı taşlar, kış koleksiyonlarının da en can alıcı detaylarıdır. Vücut hatlarını belli eden triko elbiseler, uzun çizmeler ya da asker postallarıyla kombin yapılabilir. Büyük taşlar veya kendisi küçük ancak etkisi büyük broşlar heyecan verici elbiselerin vazgeçilmezleri arasına girebilir. Kış modasını renklendiren detaylar? Bu sorunun cevabını vermek için çalışmalarını 1 yıl öncesinden başlatan moda tasarımcıları akla gelmeyecek materyalleri bir arada kullanarak moda meraklılarının heyecanlanmasını sağlar.

 

Yaratıcılıkta Sınır Tanımayan Modacılar

 

Mantığın yer almadığı moda dünyasında kış sezonunun can alıcı bir havaya bürünmesi için etkili aksesuar seçeneklerini hayatın içine adapte eden modacılar, bu mevsimde sıcak tutan malzeme seçimleriyle soğuğun etkilerinin de en alt seviyeye inmesine katkı sağlarlar. Şemsiyelerden çizmelere, yük aksesuarlardan çantalara kadar pek çok farklı üründe kullanılan yaratıcı detaylar kışın karanlık günlerine mutluluk getirir.

 

Her dönem değişen moda trendleri, renk ve kumaş kontrasıyla sofistike modellere ev sahipliği yapar. Kalın ve işlemeli çoraplar sonbaharda açık ayakkabılar içine giyilebilir. Yaratıcı kış koleksiyonları sezonun moda renkleriyle tamamlanan makyaj tercihleriyle can alıcı bir hale bürünmenizi sağlar. Yün bere, eldiven ve kaşkoller paltonuzun içine giydiğiniz elbiseyle de takım olabilir.