X
Serin Havaların Vazgeçilmezi; Sweatshirtler! ModaModaAlışveriş RehberiModa trendleriModa SözlüğüSitil Önerileri 15 Kasım 2019

Serin Havaların Vazgeçilmezi; Sweatshirtler!

Havalar serinledikçe dolabımızdaki kalın kıyafetleri üst raflardan alt raflara indirdik.İşte tam da bu sırada, soğuk havaların vazgeçilmezi sweatshirtler dolaplarda yerlerini almaya çoktan başladı. Eskiden işten eve gelindiğinde topuklu ayakkabılardan kurtulmak ve rahat kıyafetler giymek için kullanılan sweatshirtlerin, günümüzde böyle bir algısı hala var olsa da artık günlük ancak şık kombinler yapmak için kullanılıyor. Sweatshirt her tarza kolaylıkla uyum sağlıyor ama biz en popüler olanları sizin için derledik!

 Bu sezon sweatshirtler her boy eteğin üstüne şıklık katmaktadır. Her boy ve modeldeki etekler salaş şıklıkla buluşuyor.

Spor şıklığın bir parçası olan sweatshirtler modacılar tarafından payetli etekler, elbiseler ve jeanlerle kombin ediliyor.

SWEATSHİRT İLE KOMBİN ÖNERİLERİ

Sweatshirt yapılan kombinlerde kullanılan en önemli parça kuşkusuz ki gömleklerdir. Gömlekler üzerine kullanılan daha kısa sweatshirtler spor bir hava katmaktadır.

Stil önerisi; Gömlek elbise üstüne kullanılan sweatshirtler opak bir çorap ve botlarla kombinlenmelidir.

Biraraya gelebilecek en son kombin gibi görünse de artık sweatshirtlerle kalem etekler de uyum sağlamaktadır. Doğru renk ve doğru sweatshirt tercih edilediğinde harika görünecektir.

Tabi ki sadece kalem etekler değil. Kısa ve salaş eteklerle de sportif şıklık mümkündür. Kısa etek üzerine hafif uzun sweatshirt ve botlar harika bir görünüm verecektir.

Biraz uzun sweatshirtleri elbise olarak kullanmak da kişini asi ruhunu dışarıya yansıtacaktır. Opak çoraplarla veya uzun çizmelerle kombin yapmak çok hoş olacaktır.

Sweatshirtlerde farklı kombin yapmak ve farklı hava katmak isteniyorsa kapüşonlu tercih edilmelidir. Spor ve cool bir görünüm olacaktır.

Ayrıca sweatshirtleri göbek açık giymek de farklı bir görünüm verecektir. Bu sweatshirtler yüksek bel jeanlerle birleştirilirse hem spor hem tatlı bir günlük görünüm oluşturursunuz.

KİM DEMİŞ UZUN ETEKLE SPOR PARÇA BİRLEŞTİRİLMEZ DİYE

Uzun etekler de artık spor parçalarla birleştirilmektedir. Günümüzde kısa eteklere ne kadar rağbet varsa artık uzun eteklere bir o kadar var. Bilekte biten veya diz altı etekler sadece gömleklerle kombinlenirse klasik bir tarz oluşmaktadır. Ancak asi ruha sahip olanlar ve rahatlığı sevenler için bu tarz sweatshirtler ile birleştirmek vazgeçilmez olacaktır.