X
Tamamlayıcı Aksesuar; 2019’un Zincir Kemer Modası! ModaTakı ve AksesuarAlışveriş RehberiModa trendleriSitil Önerileri 05 Nisan 2019

Tamamlayıcı Aksesuar; 2019’un Zincir Kemer Modası!

Kemer, çoğu zaman stilinizi güçlendiren, eksik hissettiğinizde en tamamlayıcı aksesuarlardan biridir. Bu zincir kemerler ise bir başka… Kıyafetin tüm havasını değiştiriyor!  Eğer siz de ben kemersiz yapamam diyorsanız, zincir kemer modası tam size göre!

 

2019’un şüphesiz en trend kemer modeli; Zincir Kemerler. Zincir kemer deyince aklınıza sadece şık ve feminen bir görünüm geliyor ama öyle düşünmeyin. ‘’Street Style’’ görünümlerde zincir kemer kullanmak oldukça öne çıkmış durumda. Ya da örneğin; Boyfriend ceket üzerine zincir kemer takmak gibi hem ters köşe, hemde maskülen havayı kırmak adına yapılan küçük dokunuşlar, kıyafeti bambaşka bir yere taşıyor. Aynı zamanda zarif ve şık bir görünüm için zincir kemerleri, ister günlük, ister gece, ister yazın mayolarınızın üzerine takarak gönül rahatlığıyla kullanın. Hatta pijamanıza bile çok yakışacak cinsten bu kemerleri bizce üstünüzden çıkarmayın!