X
Trendler; Ultra Mini Çantalar ModaModaModa trendleriModa SözlüğüSitil Önerileri 16 Kasım 2019

Trendler; Ultra Mini Çantalar

Geçen yıldan bu yana moda dünyasında trendler listesinde ilk 10’a taht kuran ultra mini çantalar, ünlülerin sokak stillerinde kendine sıkça yer buluyor. Çokta kullanışlı olmayan ultra mini çantalar, en azından bozuk para koymak için değerlenebilir ve bu trende uyulabilir!

Çantalarımız vazgeçilmez aksesuarlarımızdan yalnızca biri. Bir kadını çantasız hayal dahi edemiyoruz.

Bel çantalarının moda dünyasına nasıl bomba gibi düştüğünü ve her yerde bir bel çantası fırtınası yaşadığımızı hepiniz bilirsiniz. Hala bu fırtına geçmiş değil ama eski popüleritesini yavaş yavaş yitiriyor.

Geçtiğimiz yıldan bu yana kendine taht kuran bir çanta trendi var ki… Neymiş dediğinizi duyar gibiyim.

Ultra mini çantalar!

Jacquemus, kendi tasarımıyla bu ultra mini çanta akımının başını  çekiyor. Sezonun en hit parçalarından biri haline gelen bu çantalar dünyaca ünlü yıldızların görünümlerine katılıyor. Çantalar ne kadar küçükse o kadar iyi! Çünkü eskiye nazaran küçük olmak lüksü yansıtıyor.

Bu tatlı mı tatlı mini çantaları özellikle canlı renklerde tercih edebilirsiniz. Her kıyafetle rahatlıkla kombine edebilirsiniz. Ton farkı olmaksızın sapsarı kombiniyle rihanna son noktayı Jacquemus xxs mini çantasıyla koymuş. Sizce Rihanna telefonunu nerede taşıyor?

Hailey Baldvin’in kendine has bir tarzı var. Bu ‘’Look’’unda nude renk polo yaka triko elbisesi ile uyumladığı Fendi marka mini çantası ile hem günlük hem şık güzel bir stil oluşturmuş.

Kendall Jenner’ın balıkçı yaka bir body ve deri pantolonu ile simsiyah bir görünüm yakalamış. Eline aldığı Louis Vuitton marka bir mini çanta ile sıradanlıktan ve tek renk sıkıcılığından uzaklaşmış görünüyor.

Bella Hadid’in 90’lardan fırlamış gibi görünen stiline hepimiz aşinayız. Ona kesinlikle çok yakışıyor. Fendi ceket etek takımına tamamladığı zincir detaylı şeffaf mini çantasıyla bizce harika görünüyor.

Paris Fashion Week’de karşımıza çıkan Balenciaga çapraz çanta Jacquemus’a göre çok daha kullanışlı duruyor. Sokak stilinize ve her tarza kolaylıkla uyum sağlayacak bu mini çantadan bir tane bizce edinin.

Salvatore Ferragamo marka yılan derisi mini çanta ile klasik stillerinizi tamamlayın.

Building Block marka ikili mini çantaları görmeyeniniz yoktur. Jacquemus’a göre nispeten daha kullanışlı diyebiliriz.