X
Zamansız bir detay; Çizgili desen! ModaModaAlışveriş RehberiModa trendleriModa SözlüğüSitil Önerileri 07 Nisan 2019

Zamansız bir detay; Çizgili desen!

Her desenin modası zaman zaman geçer sonra geri gelir. Fakat çizgili desenlerin modası geçmez. Her sezon ve her yıl vitrinlerde, podyumlarda, mağazalarda mutlaka görüyoruz. Eğer kapsül bir dolabınız varsa ya da o yolda ilerliyorsanız mutlaka eklemeniz gereken bir parça. Gömleğinden elbisesine, tulumundan eteğine bütün örnekleriyle işte çizgili desen!

 

1. Çizgili Gömlekler

Her kadının dolabında mutlaka olması gereken bir parça çizgili gömlekler. Hem giy çık şeklinde hayatımızı kolaylaştırıyor, hem de göz yormadan ama hareketli bir şekilde şıklığı yakalıyoruz.

2. Çizgili Elbiseler

Bu çizgili elbiseler her yaz olduğu gibi bu yaz da favorimiz! 

 

3. Çizgili Etekler

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi etekler. Onlar bize sıcak havalarda tiril tiril bir serinlik sunuyor, biz de şıklığımızdan ödün vermiyoruz. 

4. Çizgili Pantolon ve Şortlar

Özellikle bu bahar aylarında etekler çok mantıklı bir tercih olmayabilir. Malum hala havalar daha tam ısınmadı. Hem ısınsa da ben etekle rahat edemiyorum diyenler için farklı alternatifleriyle pantolonlar ve şortlar!

 

5. Çizgili Eşarplar

Son olarak çizgili eşarplar ile yazımızı tamamlıyoruz. Çizgili desenleri aksesuar olarak kullanmak isteyenler ya da detaylarda sevenler için ideal. 

 

Hangi çizgili desenli parça sizin stilinize uygun? İnstagram hesabımızı takip edin. Birlikte yorumlayalım.