X
Yılbaşı Kombin Önerileri ModaModaModa trendleriModa SözlüğüSitil Önerileri 15 Kasım 2019

Yılbaşı Kombin Önerileri

Yeni yıla yaklaştık. Yılbaşına bu kadar az kalmışken ne giyeceğimizin telaşına girdik bile. 2019-2020 trendlerine uyumlu yılbaşı kombin önerilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Yılbaşında herkesin planı farklı. Bazıları baş başa romantik bir yemekte, bazıları arkadaşlarla kalabalık partilerde, bazıları mandalina yiyip televizyon seyrederek evde geçiriyor. Eğer dışarıya çıkacaksak yılbaşında ne giyeceğimiz, saçımız, makyajımız hatta nereye gideceğimiz bile çok önemli hale geliyor.

Her duruma ve her mekana uyum sağlayacak harika yılbaşı kombinleri yazımızın devamında!

Kadife yılbaşı kombinlerinin vazgeçilmezidir.

Bu sezonda her sezon olduğu gibi trend olan kadife elbiseler yılbaşı için en doğru tercihlerden biri olarak gözüküyor. Parlement mavisi, ördek yeşili ya da şarap kırmızısı renklerde kadife elbiseler ile geceye damganızı vuracağınızdan şüphemiz yok.

Siyah her zaman hayat kurtarır!

Hepimizin dolabında olmazsa olmaz o siyah elbiseler hep hayatımızı kurtarıyor. Bu yılbaşında ne giyeceğinizi bilemiyorsanız kolay yoldan şık görünmenin kimseye bir zararı yok. Düz bir siyah elbiseyi aksesuarlarla kombinleyerek kendi tarzınıza uygun farklı görünümler elde edebilirsiniz.

Pullu payetli elbiselerle tam bir yılbaşı kızı olun!

Yılbaşı elbiselerinin vazgeçilmezi o pullu payetli elbiseleri trendlere uygun kombinleyin. Yapacağınız en ufak hata sizi fazlasıyla alaturka ve demode gösterebilir. Özellikle payetli tişört elbiseleri postal botlar ile kombinlerseniz sezonun trendini yakalamış olursunuz. Ayrıca mini payetli elbiselerde yılbaşı için oldukça uygun. Ben pul payet sevmem derseniz saten elbiseler trend alternatiflerden.

Deri parçalar yılın trendleri arasında!

Yılın trendi derileri yılbaşı kombinlerinizde kullanın. Deri en basit ve sade kıyafetleri hareketlendiren bir detay. Etek, ceket, çanta, çizme  ve büstiyer olarak kombinlediğiniz kıyafetlerinizle yılbaşında çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Leopar aşkına!

Yine en ufak bir yanlışla sizi demode ve alaturka gösterebilecek bir trend ile karşınızdayız. Yılbaşında pantolondan kürke çantadan ayakkabıya kadar kombinleyebileceğiniz leopar desenler bu yılın trendi.

Nasıl giyilir merak ediyorsanız tıklayın!

Leopar Desen Nasıl Kombinlenir?