X
Leopar desen nasıl kombinlenir? ModaModaAlışveriş RehberiModa trendleriModa SözlüğüSitil Önerileri 13 Ekim 2019

Leopar desen nasıl kombinlenir?

2019 Sonbaharında her markanın koleksiyonlarında sıklıkla gördüğümüz leopar deseni, kış sezonunda da fazlasıyla trend. Kürklerden aksesuarlara, çantalardan ayakkabılara kadar farklı parçalarla kendine yer bulan leopar deseni nasıl giyilirmiş birlikte ele alalım! smiley

 

‘’Animal Print’’ desenleri, her yıl farklı trendler arasında, markaların koleksiyonlarında sıkça görüyoruz. Leopar deseni ise ‘’Animal Print’’ trendinin gözdesi konumunda, her zaman modada yer bulan, klasikleşmiş desenlerden biri. Bir dönem demode kabul edilmesine rağmen, son yıllarda yükselişe geçen leopar deseni giymenin birbirinden farklı yolu var.

 

Büyük parçalarla kendini gösteren leopar desenli kürklerden tutunda, minik aksesuarlarla ayrıntıda güzelleşen leopar deseni, ne kadar isterseniz o kadar kullanabilirsiniz.

 

Üstelik her renkle fazlasıyla uyum sağlayan leopar desenini kombinlemek, diğer desenlere göre oldukça kolay. Elbiselerinizin üzerine leopar desenli bir kürk ile daha feminen bir stil oluşturabilirsiniz.

Daha günlük bir tarz için ise, Jean üzerine beyaz bir tişört ile bile, alacağınız leopar desenli bir ceket ile sıradanlıktan uzaklaşabilirsiniz.

 

Leopar desenli botlar ve çizmeler bu sezon da trendler arasında. Özellikle bu sezon mağazalarda sıkça karşımıza çıkan leopar desenli botları ve çizmeleri, kombine etmek sizi hiç uğraştırmayacak dolabınızda klasikleşecek parçalardan. Ayakkabılarınızı daha ön planda tutmak için, üzerinizdeki kıyafetleri daha sade tutmanızı öneririz.

 Leopar desenini çok ön planda sevmeyenler için, kıyafetlerinizin dışında aksesuarlarınızda kullanarak bu trendi yakalayabilirsiniz. Küçük leopar desenli çantalarınızı hemen hemen her kombininizle çekinmeden kullanabilirsiniz.

Özellikle jeanlerinizin üzerine giyeceğiniz leopar desenli gömlekler, bluzlar ile çok şık bir stil oluşturabilirsiniz. Dolabınızda bu parçalara yer vermeniz sabahları ne giyeceğim derdinize kökten çözüm sunuyor.

 

Spor giyinmeyi sevenler için dahi yerini bulan leopar deseni, bomber ceketlerinizde, sweetshirtlerinizde ya da spor taytlarınızda kullanarak, günlük stilinize, hem rahat hemde cool bir tarz kazandırabilirsiniz.

 

Son olarak; leopar deseni ayrıntıda sevenler için, leopar desenini takılarınızda kullanarak bu trende uzaktan göz kırpabilirsiniz.

Hem günlük hayatta hem de gece kullanılabilen leopar deseni, gözlüklerinizde ve eşarplarınızda kullanarak da modern stiller oluşturabilirsiniz.

Beyaz gömleklerinizin üzerine leopar desenli küpeler takarak stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca leopar desenli kemerler, saç bantları ya da eldivenler ile bu ayrıntıyı yakalamak mümkün.

 

Siz leopar deseni nasıl kombinliyorsunuz? Bizimle paylaşın!