X
2017 Takı Modelleri ModaTakı ve Aksesuar 16 Ekim 2017

2017 Takı Modelleri

Takı her vakit tamamlayan aksesuarlardır.

Aksesuar trendleri her yıl kendini yenileyen bir değişimle modaya girmektedir. Maksimalizme ulaşan yolculuk 2017 yılında da etkisini sürdürmektedir.Bu sezon abartılı kolyeler, tak takıştır modası ile tarih adeta tekerrür etmekte ve bizleri 90' lı yıllara götürmektedir. Sadece uygulamak kişinin giyim kombine göre değişecekti.Bunun içinde 2017 yılının takı trendlerine göz atmak yetecektir.

Tek tarafa takılan küpeler.

Bir önceki yıldan bu yıla gelen moda olan tek kulağa takılan küpe modası rüzgarının etkisini yitirmemektedir. Aksine üzerine biraz daha gösterişlilik katarak trendlerdeki yerini korumaktadır.Sarkan, tüylü, işlemeli küpeler her tarzda kıyafete uygun kombine edilerek güzel bir tamamlama etkisine sahiptir.

Tak takıştır modasıyla güzel kurtarışlar.

Büyük bir renk cümbüşü sevenler için harika bir takı fikridir. Doğal görünümlü parlak taşlar, büyük çiçekli takılar, zincir görünümlü şatafatlı takılar büyüsüne kalındığı yerden devam edilir. Kendi göz zevkimizin ve tercihimizin doğrultusunda nasıl kullanılırsa kullanılsın şık bir görüntü elde edilecektir. Benzer tonları kombine de yakaladığımızda tak takıştır büyüsü ortaya çıkacaktır.

Minimalin olmazsa olmaz tutkusu.

Geometrik görüntülü takıların sadeliğini bırakmaya niyetimiz yok takı trendlerinde. Özellikle sonbahar kışın sürecinde o geçişli dönemlerde triko gibi mevsimsel kıyafetlerde olmazsa olmaz sadelikle kullanılan minimal takılar şıklığını her vakit korumaktadır. Vurgu kazaklardan kışlardan ibaret değil tabi ki. Işıltılı taşlardan uzak bu sade takı tasarımını gece kıyafetleriyle tamamlamak yerinde olacak bir tercihtir. Moda denildiğinde asla eskimeyecek bir tutku olarak kalacaktır.

Çoklu yüzüklerin zerafeti.

Özellikle baharlarda tercih edilen çoklu yüzük moda rüzgarı çok güzel görüntüler ortaya koymaktadır. Birbirini tamamlayan yüzüklerinizi hep bir arada kullanarak güzel bir uyum ortaya koyabilirsiniz.Moda denildiğinde bazen bir çok takının yan yana gelmesi güzel bir kombine desteklendiğinde harika bir görünüm yakalamakta hiçte zorlanmayız.Metal tasarımlardan, taşlı görünümlerden vintage görünümlü tasarımlar ile güzel bir görüntü elde edilebilir.

Romantizm destekli takılar.

Romantizm kişinin kendi içselleştirdiği duygudur ve etkisi tamamen o içsel hislerin getirdiği doğrultuda olacaktır. Ama mat renklerin, pudra görünümlü takılar çok daha iyi fikirler arasına girebilir. Romantizm odaklı kombinlerde mevsimsel kombineler çok daha iyi bir görüntü sergileyecektir.

Siyahın sihirli dokunuşu.

Hep bir renk vurgusundan bahsedildi. Bu siyah tercihi apayrı bir yerde gözde olmayı sürdürecek. Siyahla kombine edilen kıyafetlerde, daha sert, daha gizemli, daha vurgulu bir görünüm elde edilebilir. Siyahın orantılı kullanıldığı kombinlerde göz kamaştırıcı bir şıklık elde etmek işten bile değildir. O cıvıl cıvıl hallerden soyutlanmak isteyenler, gotik çağlara gitmek isteyenler, siyah uyumlu takılar ile güzel bir görünüm elde edebilirler.

İkonik kolyeler.

Abartmak isteyen takı severler için abartmanın sınır tanımadığı bir takı kombinedir. Büyüklüğü, gösterişi insanları itmeden kullanılır ve sadece şık bir görüntü olarak algılanır. Ayrıca kullanım alanı geniş bir takı tercihidir. Gece kıyafetlerinde, derin bir dekoltede de harika dururken, bir tshort üzerinde de harikalar yaratan bir etkiye sahip olmaktadır.

Moda denilince bazen aykırı bir kombin, bazen tamamlayıcı kombin ile günün, mevsimin hangi vaktinde kullanılacağı hesap edilerek harika görüntüler elde edebilirsiniz. Moda görmek istediğiniz her şeydir. Tek yapılması gereken iyi bir kombindir. Uyumlu bir takı gölgede bırakmaz.