X
Gelin El Buketi Alternatifleri ModaTakı ve AksesuarDüğün Modası 07 Aralık 2017

Gelin El Buketi Alternatifleri

Bir gelin gelinliği, saçı ve makyajı kadar önemlidir el buketi. El buketi gelinin zarafetinin ve masumiyetinin tamamlayıcı unsurudur. Gelin çiçeğiniz de mevsime ve gelinliğinize göre farklılık gösterebilir. Kışın yapılacak bir düğün için el buketi olarak sarılar, turuncular, morlar önerirken; yaz düğünleri için yazın en parlak renklerinde el buketlerini rahatlıkla kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.

Gelin el buketinize karar vermeden nasıl bir seçim yapmanız konusunda aşağıdaki tavsiyeler size yardımcı olacaktır.

Çoğu zaman sadece beyaz bir demet gülden oluşan gelin el buketlerine son yıllarda farklı alternatif modeller eklenmiş durumda.

Mor’un Asaleti; Bembeyaz bir gelinliği mor bir demet çiçek ile tamamlayarak dikkatleri bir anda ellerinize çekebilirsiniz.

Masum Toz Pembe; Beyaz el buketi kullanmak istemiyor fakat çok da renk konusunda risk almak istemiyorsanız toz pembe demet gül masumiyetinizi tamamlayıcı olacaktır.

Turuncu ve Sarının Enerjisi;  Dönemin mevsim çiçeklerine uygun olarak kullanacağız gelin el buketiniz için beyazla bütünleyebileceğiniz bir tasarım istiyorsanız turuncu ve sarı renklerinin kullanımıyla ortaya çıkan renk enerjisi sizleri de heyecanlandıracaktır.

Klasikten Vazgeçemeyenlere; Sade beyaz her zaman ve her sene en çok tercih edilen gelin el buketlerinden olmuştur. Sadece gül veya gül ve lisyantus kombini ile aralarına serpiştirilen küçük cipsolarla klasikten vazgeçmeyen gelinlerimiz için bir kombin fikri sunabiliriz.

Dip not; Tercihiniz hangi gelin buketi olursa olsun gelin el buketinizi düğün gününüzden önce görme imkanınız var. Çiçekçinizle konuşarak gelin el buketinizin demosunu görmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Gelin el buketinizle güzelliğiniz taçlansın…