X
2018 Moda Renkleri Moda 16 Kasım 2017

2018 Moda Renkleri

Moda, önümüzdeki 2018 yılında da gelişimini ve değişimini sürdürüyor. Her sene değişen renkler ve trendler olsa da elbette 2018’in de kendine özel renkleri olacak. Bu yazımızda 2018 yılında trend olması beklenen renklere değinecek ve modayı daha rahat bir şekilde takip etmenize yardımcı olacağız. 2018 yılının renkleri şu şekilde;

Greadin

Greadin, canlı ve dinamik kırmızı olarak da bilinir. Kendine güvenen, tarzına önem veren ve dikkatleri üzerine toplamak isteyen kadınların bir numaralı silahı olan Greadin, özellikle aksesuar seçimlerinizde farklılığın diğer adı… Çantalarınızda ve ayakkabılarınızda gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Greadin, 2018 yılının en moda renkleri arasındaki yerini şimdiden garantilemiş durumda.

Mevsimin Koyu Tonları

Mevsimin ruhuyla bir uyum yakalamak için mevsimin koyu tonlarına sığınmak da harika bir seçenek olacaktır. Serin ve yağmurlu havalarda siz de kendinizi mevsimin koyu tonlarının güvenli kollarına bırakabilirsiniz. Bu hem size daha güçlü bir görünüm kazandıracak hem de tarzınızı etkin bir biçimde yansıtacak.

Açık Pembe

Moda ve trendler pembeden hiçbir zaman vazgeçmiyor. Tüm kombinler onunla daha bir göz alıcı hale geliyor. 2018 yılında özellikle açık pembenin trendleri kasıp kavurması bekleniyor. Bunun sebebi dünyaca ünlü modacıların tamamının açık pembeye kreasyonlarında yer vermesi… Kabanlar ve pantolonlarda kendini gösteren açık pembe, aksesuarlar için de harika bir seçim.

Butterum

Butterum, bildiğimiz açık kahvenin modadaki ismi… Özellikle sonbaharın keskin trendleri arasında kendine yer bulması beklenen Butterum, bronz tenli kadınların da ortak tercihi… Kiremit ve hardal tonları ile harika bir uyum içerisine giren Butterum, mevsimin göz alıcı tonlarından.

Sıcak Lacivert

Dünyaca ünlü modacıların kreasyonlarında özellikle yer verdiği renklerden biri olan Sıcak Lacivert, özellikle gece kıyafetlerinde öne çıkıyor. Asil, kendinden emin ve şık bir duruş için soft renklerle kombinlenmesi yeterli olan Sıcak Lacivert 2018’in gece rengi olacak.

Opak Gri

Doğal renkler ile birleştiğinde harikalar yaratan Opak Gri, tüm mevsimlerde sizi bir adım öne çıkaracak cinsten bir renk… Sene boyunca popülerliğini yitirmeyen ve her renk ile mükemmel bir uyum içerisine girebilen Opak Gri, evrensel bir duruşun rengi.