X
Uzun Etek Nasıl Kombinlenir? ModaModaAlışveriş RehberiModa trendleriModa SözlüğüSitil Önerileri 09 Kasım 2019

Uzun Etek Nasıl Kombinlenir?

Baharda çokça tercih edilen uzun etekler sonbahar ve kış sezonunda da yerini alıyor. Hem rahat hem elegan bu uzun etekler nasıl giyilir sizlerle paylaşıyoruz!

Birbirinden güzel ve farklı tasarımlarla moda trendleri arasında her zaman yer bulan uzun etekler, ister spor ister klasik giyinin her şekilde stilinize uyum sağlıyor.

Sonbahar bitmek üzereyken, kışın kasvetini unutturacak, eğlenceli bu etekleri örnekleriyle inceleyelim.

Gömleklerle kombinleyin!

Uzun eteklerinizi klasik tarzınızla pekiştirmek istiyorsanız gömlekler ile kombinlemek doğru tercih olacaktır. Abartısız sade aksesuarlar ile stilinizi güçlendin. İş hayatına da rahatlıkla adapte edebileceğiniz bu görünüm için üzerinize alacağınız klasik bir ceket blazer ile güne hazırsınız!

Hem spor hem şık!

Yapabileceğiniz en risksiz tercih uzun eteklerinizi tişört ile uyumlamak olacaktır. Yaz ve bahar için vazgeçilmeziniz olacağına eminiz ama malum kışa giriyoruz. Bu yüzden üzerinize kalın denim ya da deri ceketler ile hem stilinizi güçlendirin hem üşümeyin. Son olarak altına giyeceğiniz postallar ya da kovboy çizmeleri ile bu sezonun çizme/bot trendlerini de yakalamış olursunuz.

Kazaklar ile kombinleyin!

Uzun eteklerinizi kışlık kazaklarınızla kombinleyin. İnanın hiç uğraşmadan fazlaca elegan ve şık görüneceksiniz. Uzun eteklerinizi oversize kışlık kazaklarınızla harika uyum sağlar. Son dokunuşta uzun diz üstü çizmelerinizle stilinizi tamamlayın.

Uzun eteklerinizle haydi düğüne!

En başta önerdiğimiz gömlek uzun etek kombininizin altına giyeceğiniz topuklu ayakkabı ve küçük parıltılı çantanızla düğüne hazırsınız. Gömlek olmasıda şart değil, biliyorsunuz ki kırmızı halılarda bile artık beyaz tişört ile abiye pullu taşlı etekler uyumlanıyor.

Beyaz tişört nasıl kombinlenir merak ediyorsanız tıklayın!

Akesuar ile stilinizi tamamlayın!

Belinizi ortaya çıkarmak için kemer takmayı unutmayın. Bu bel oyuntunuzu ortaya çıkaran bir detaydır. Sizi daha feminen görünüme ulaştırır.

Büyük kaşe fedora şapkalarla, yine kışlık kumaştan denizci kasketleriyle ya da müzisyen şapkası da denilen porkpie hat şapkalarla kombinleyin.

Son olarak uzun eteklerinizi kendi tarzınızla uyum sağlayan dilediğiniz şekilde takılarla stilinize kendi yorumunuzu katabilirsiniz.

Siz uzun eteklerinizi nasıl kombinlemeyi tercih edersiniz? Bizimle paylaşın!